Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zrušení akce rozsvícení vánočního stromu

Zrušení akce rozsvícení vánočního stromuVážení spoluobčané,

vzhledem k rychle se zhoršující epidemiologické situaci v zemi, ale i v naší obci (k 24.11. evidujeme 12 případů nákazy a to jsou jen ty příznakové a otestované případy) a protože byl navíc od dnešní půlnoci vyhlášen nouzový stav,  rozhodl jsem se zrušit dnešní veřejné rozsvícení Vánočního stromu v naší obci.

Toto rozhodnutí se mi nedělá lehce, chápu že především děti se na tuto akci velmi těšily a také vidím tu spoustu práce, která tím přijde nazbyt, ale bohužel riziko rozšíření nákazy u akce této velikosti je i přes použití ochranných pomůcek velmi vysoké.

Omlouvám se tímto všem, kteří se na tuto akci těšili a všem kteří se na ní svou prací podíleli, snad je to již naposled.

 

Dovolte mi nakonec, abych Vám jménem vedení obce Horní Podluží popřál klidné a pohodové prožití Vánočních svátků, hodně zdraví, a úspěchů v novém roce 2022.

Pevně doufám že všichni projdeme epidemií koronaviru bez úhony  a bez jakýchkoliv následků pro naše blízké a známé.

Hodně štěstí...

 

Petr Hoření